Články z DISklubu

Zobrazit články z rubriky:  DISklub
DIS PRO LIDI 2017

DIS PRO LIDI 2017

Vydáno: 29. ledna

Den otevřených dveří a dětský den

29. ledna 2017 se v Domě Ignáce Stuchlého konal Den otevřených dveří pod názvem DIS pro lidi. 

DIS klub - prázdninové akce 2016

DIS klub - prázdninové akce 2016

Vydáno: 10. června 2016

Přihláška na letní příměstské tábory je ke stažení ZDE.

Více informací k táborům jsou k dispozici na tel. 731 95 75 73 (Eduard Kotikov), nebo na emailu eduard.kotikov@seznam.cz

Plakátek ke stažení

 

Dům Ignáce Stuchlého v Katolickém týdeníku

Dům Ignáce Stuchlého v Katolickém týdeníku

Vydáno: 5. února 2015

Napsali o nás v Katolickém týdeníku. Dům Ignáce Stuchlého: Salesiáni, Orientační dny, víkendovky, DISklub, ... Všem, kteří se jakoukoliv formou na dobrém díle zvaným DIS spolupodílejí, děkujeme.

Příměstské tábory DIS-klubu o letních prázdninách 2014

Příměstské tábory DIS-klubu o letních prázdninách 2014

Vydáno: 3. září 2014

Také letos v létě se mohly děti vydat na putování a objevování okolí s DIS-klubem. Ze 4 nabízených týdnů se pro menší počet zájemců na konci prázdnin uskutečnily jen týdny 3 + jednodenní výlet na Hostýn.

Fotky z příměstského tábora jsou ve fotogalerii.

Příměstský tábor - druhá půlka

Vydáno: 9. září 2013

Tak už je minulostí i druhá půlka příměstského tábora DIS-klubu. Tentokrát stojí za to poděkovat počasí, že nám ho ti nad námi tak hezky udržovali. Kupodivu jsme zmokli jen jedenkrát, na koupališti si užívali i sluníčka a navíc příjemně a ze čtvrtku na pátek jsme dokonce přenocovali venku pod hvězdami.

Příměstský tábor – půlka je za námi…

Vydáno: 9. září 2013

Začátek prázdnin i půlku příměstského tábora DIS-klubu již máme z sebou. Zažili jsme hezký a přívětivý čas. V lese, u potoka, na kolech i na koupališti a také s koníkem Chelsy.

Jarní prázdniny DISklubu 2013

Vydáno: 11. března 2013

ŽongloDISk v Brně

ŽongloDISk v Brně

Vydáno: 18. ledna 2013

V pátek 5. ledna jsme vyjeli z Fryštáku. Pětice mladých žonglérů v doprovodu dvou dospělých. Byli jsme totiž pozváni do Brněnského Salesiánského střediska „Salesko“ v Líšni. Cesta vlakem byla pro děti zážitkem. Zážitkem bylo i přenocování v krásných prostorách Saleska.

Žongléři z Fryštáku v Německu

Vydáno: 3. října 2012

… slova Otce Konráda Schweigera při loňské návštěvě DISu ve Fryštáku se po roce naplnila. Svůj slib pozvání dodržel a naše téměř roční přípravy opravdu dospěly k cestě do německého města Bamberg. Děkujeme tímto všem v Salesiánském středisku Don Bosko Jugendwerk, kteří se o nás přívětivě postarali.

Příměstský tábor DIS-klubu - reflexe

Příměstský tábor DIS-klubu - reflexe

Vydáno: 14. září 2012

Letošní prázdniny rodičům a jejich dětem DIS-klub nabídl celkem 13 dní příměstského tábora. Putování se účastnilo 40 dětí z Fryštáku a okolí, Zlína a dokonce i z Liptálu.

1 | 2 | 3