Příměstský tábor 2014

Příměstské tábory DIS-klubu o letních prázdninách 2014

Také letos v létě se mohly děti vydat na putování a objevování okolí s DIS-klubem. Ze 4 nabízených týdnů se pro menší počet zájemců na konci prázdnin uskutečnily jen týdny 3 + jednodenní výlet na Hostýn.

V prvním týdnu nás bylo 12 a zprvu jsme měli základnu na DISu, další dny jsme pak jeli na výlet do Podzámecké zahrady v Kroměříži, povozili se na konících na Chrámečném a na kolech došlapali až do Holešova, kde jsme pluli v zámeckém parku na lodi. Cyklovýlet jsme podnikli také do Lázní Kostelec a užili jsme si tam vyhřívané koupaliště. Ze čtvrtku na pátek jsme přespali v DISu.

Ve druhém týdnu nás bylo 18. Na kolech jsme si zajeli až na Rusavu, kde jsme objevovali tmu v jeskyni, podnikli jsme výlet do Luhačovic, kde nás zastihl déšť při koupání v přehradě, jeden den strávili na DISu a další dva i při deštivém počasí zažili na Vlčkové, s koníky a přespáním na chatě.

Třetí týden už byl předposlední prázdninový a bylo nás 13. Opět jsme jeli na kolech na Rusavu, jeskyně jsme objevovali také v Teplicích nad Bečvou, na kolech jsme pak byli i na Bezedníku a koupat se v Lázních Kostelec a opět si užili parádní chvíle na Vlčkové včetně přespání v chatě.

         V posledním prázdninovém týdnu jsme podnikli výlet na Hostýn, odkud jsme šli pěšky přes Skalný na Rusavu.

Každý týden byl něčím jiný, každé dětské společenství něčím specifické. Věřím, že pro všechny příznivé a naplňující.

Díky za tento čas.

Jirka